Hallitus

Raine Tuomela
Hallituksen puheenjohtaja

Toimintakehitys Oy
Puhelin: 0400 553 910
raine.tuomela@toimintakehitys.com

Seppo Rantala
Hallituksen varapuheenjohtaja, koulutus, matkailuyhteistyö

Sopido Oy
Puhelin: 050 4300 092
seppo.rantala@hotpaino.com

Jarkko Hietala

Anetcom Oy
Puhelin: 040 587 6633
jarkko.hietala@anetcom.fi

Håkan Danielsson
Rahastonhoitaja, sihteeri, kansainväliset asiat, Nuoret Yrittäjät

TEAM-DANIELSSON OY
Puhelin: 040 537 1125
hakan.danielsson@teamdanielsson.fi

Tuija Heikkonen
Koulutus

Travalle Oy
Puhelin: 0400 733 755
tuija.heikkonen@travalle.fi

Pasi Tuhkanen
Jäsenhankinta

Hirsityö Tuhkanen ky
Puhelin: 0400 676 552
pasi@porrasmies.fi

Juha Teivonen
Jäsenhankinta

Tampereen Teollisuustarvike oy
Puhelin: 0400 630 722
juhvete@hotmail.com

Kari Hokkanen
Kuntayhteistyö

Voutilainen Kiinteistöpalvelu Oy
Puhelin: 040 5633 009
kari.hokkanen@voutilainen-palvelut.fi

Raine Vähätalo
Matkailuyhteistyö

Niemi-Kapeen Tila
Puhelin: 0500 337 779
kapee@niemikapee.fi

Jorma Kuitunen
Kuntayhteistyö

JHK-Invest Oy
Puhelin: 0400 416 650
jorma.kuitunen@dnainternet.net